XML Export (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: File name
sv: Filnamn

en: here
sv: här

en: Please select a file.
sv: Var vänlig välj en fil.

en: Administer templates
sv: Administrera mallar
