XML Export (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்
