XML Export (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: File name
tr: Dosya ismi

en: here
tr: buraya

en: Delete template
tr: Şablonu sil
