XML Export (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: here
ug: بۇ يەر
