XML Export (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: File name
uk: Назва файла

en: here
uk: тут

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Please select a file.
uk: Будь ласка, виберіть файл.

en: Export templates
uk: Шаблони експорту

en: Administer templates
uk: Адміністрування шаблонів
