XML Export (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: File name
vi: Tên tập tin

en: here
vi: ở đây

en: Please select a file.
vi: Vui lòng chọn một tập tin.
