XML Export (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: File name
ar: اسم الملف

en: here
ar: هنا
