XML Export (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Export
es: Exportar

en: File name
es: Nombre de archivo

en: here
es: aquí

en: Delete template
es: Eliminar plantilla

en: Please select a file.
es: Seleccione un documento, por favor.

en: Administer templates
es: Administrar plantillas
