XML Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: File name
hu: Fájlnév

en: here
hu: ide

en: Please select a file.
hu: Ki kell választani egy fájlt.

en: Administer templates
hu: Sablonok adminisztrálása
