XML Export (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Export
id: Ekspor

en: File name
id: Nama berkas

en: here
id: di sini
