XML Export (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: here
jv: nag kéné
