XML Export (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: File name
ka: ფაილის სახელი
