XML Export (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: here
nl: hier

en: Please select a file.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand.

en: Administer templates
nl: Templates beheren
