XML Export (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: here
oc: aicí
