XML Export (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: File name
ro: Numele fișierului

en: here
ro: aici
