XML Export (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: File name
ru: Имя файла

en: here
ru: здесь

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: Please select a file.
ru: Пожалуйста выберите файл.

en: Export templates
ru: Экспорт шаблонов

en: Administer templates
ru: Шаблоны администрирования
