XML Export (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: File name
sk: Názov súboru

en: here
sk: tu

en: Please select a file.
sk: Zvoľte prosím súbor.
