XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Theme
ar: حلة

en: Fields
ar: الحقول

en: Testing
ar: جار الاختبار
