XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Theme
gl: Tema

en: submit
gl: enviar

en: Fields
gl: Campos

en: Testing
gl: Probando
