XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Theme
hu: Smink

en: submit
hu: beküldés

en: Fields
hu: Mezők

en: Testing
hu: Tesztelés
