XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Theme
it: Tema

en: submit
it: invia

en: Fields
it: Campi

en: Testing
it: In fase di test
