XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Theme
lv: Tēma

en: submit
lv: iesniegt

en: Fields
lv: Lauki

en: Testing
lv: Testēšana
