XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Theme
oc: Tèma

en: Fields
oc: Camps

en: Testing
oc: Tèst
