XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Theme
ro: Temă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Testing
ro: Testare
