XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Theme
ru: Тема

en: submit
ru: отправить

en: Fields
ru: Поля

en: Testing
ru: Тестирование
