XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Theme
tr: Tema

en: Fields
tr: Alanlar

en: Testing
tr: Test ediliyor
