XML Field (7.x-2.2-rc2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Theme
uk: Тема

en: submit
uk: надіслати

en: Fields
uk: Поля

en: Testing
uk: Тестування
