XML Field (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
