XML Field (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Theme
ca: Tema

en: submit
ca: envia

en: Fields
ca: Camps

en: Testing
ca: Proves
