XML Field (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Theme
fi: Teema

en: Fields
fi: Kentät

en: Testing
fi: Testaus
