XML Field (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Fields
vi: Các trường

en: Testing
vi: Kiểm tra
