XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Theme
cy: Thema

en: Fields
cy: Meysydd

en: Testing
cy: Profi
