XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Theme
da: Tema

en: submit
da: send

en: Fields
da: Felter

en: Testing
da: Test
