XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Fields
el: Πεδία

en: Testing
el: Δοκιμές
