XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Theme
es: Tema

en: submit
es: enviar

en: Fields
es: Campos

en: Testing
es: Probando
