XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Theme
sv: Tema

en: Fields
sv: Fält

en: Testing
sv: Test
