XML Field (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Theme
eu: Tema

en: Fields
eu: Eremuak

en: Testing
eu: Proba
