XML Field (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Theme
fr: Thème

en: submit
fr: soumettre

en: Fields
fr: Champs

en: Testing
fr: Test
