XML Field (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Theme
hi: थीम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Testing
hi: परिक्षण
