XML Field (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Fields
sk: Polia

en: Testing
sk: Testovanie
