XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Theme
hr: Tema

en: Fields
hr: Polja

en: Testing
hr: Testiranje
