XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Theme
lt: Tema

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Testing
lt: Testavimas
