XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Theme
nl: Thema

en: submit
nl: indienen

en: Fields
nl: Velden

en: Testing
nl: Tests
