XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Theme
fa: پوسته

en: Fields
fa: میدانها

en: Testing
fa: آزمایش
