XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Fields
cs: Pole

en: Testing
cs: Testování
