XML Field (7.x-2.3-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Fields
he: שדות

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה
