XML Field (7.x-2.4-rc2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Theme
pl: Skórka

en: submit
pl: Wyślij

en: Fields
pl: Pola

en: Testing
pl: Testowanie

en: XML Field
pl: Pole XML

en: Not Found!
pl: Nie znaleziono!
