XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Users
ast: Usuarios

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá
