XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: The title of the block as shown to the user.
be: Загаловак блоку (як яго пабачыць карыстальнік).

en: Roles
be: Ролі

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: The block %name has been removed.
be: Блок %name выдалены.

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Delete block
be: Выдаліць блок

en: '%name' block
be: Блок "%name"

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
be: Дазволіць карыстальнікам рэдагаваць бачнасць блоку ў акаўнце.

en: Show block for specific roles
be: Паказваць блок для спецыфічных роляў

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
be: Паказаць гэты блок толькі абраных роляў. Калі вы не абазначаце ролі, блок будзе бачны для ўсіх наведвальнікаў сайта.

en: Show block on specific pages
be: Паказваць блок на пэўных старонках

en: Save block
be: Захаваць блок

en: The block configuration has been saved.
be: Налады блоку захаваныя.

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
be: Перавызначыць загаловак блоку па змоўчанні. Выкарыстоўвайце <em>!placeholder</em> не адлюстроўваць загаловак ці пакіньце яго пустым, каб выкарыстаць загаловак блоку па змоўчанні.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
be: Вызначыць у якіх тэмах і рэгіёнах гэты блок будзе адлюстроўвацца

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
be: Калі абраны варыянт уводу PHP, увядзіце PHP код паміж %php. Заўважце, што выкананне некарэктнага PHP кода можа зламаць ваш Drupal сайт.

en: Customizable per user
be: Кастамізаваны на аднаго карыстальніка

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Customizable, visible by default
be: Магчыма наладзіць, адлюстроўваецца па змаўчанні

en: Customizable, hidden by default
be: Дазваляе мяняць настройкі, схаваны па змоўчанні.

en: Ensure that each block description is unique.
be: Упэўніціся, што кожнае апісанне блока ўнікальнае.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
be: Кароткая характарыстыка вашага блоку. Выкарыстоўваецца на старонцы <a href="@overview">Адміністравання блокаў</a>.

en: !theme (default theme)
be: !theme (тэма па змаўчанні)

en: !theme (administration theme)
be: !theme (Адміністрацыйная тэма)
