XML Form (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: The title of the block as shown to the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་དགོས་པའི་ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང་།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: The block %name has been removed.
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཚར།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Delete block
bo: ལྷུ་ལག་སུབ་པ

en: '%name' block
bo: %name་ཞེས་པའི་ལྷུ་ལག

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
bo: སྤྱོད་མཁན་སོ་སོའི་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ནས་ལྷུ་ལག་གི་མངོན་སྟངས་རང་བཟོ་བྱེད་དུ་འཇུག་པ།

en: Show block for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་འགན་ནུས་ལ་ལྷུ་ལག་སྟོན་པ

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
bo: ལྷུ་ལག་འདི་བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ནར་མངོན་པ། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་འགན་ནུས་བདམས་མེད་ཚེ་ལྷུ་ལག་འདི་སྤྱོད་མཁན་ཡོངས་ལ་འཆར་བ།

en: Show block on specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་སུ་ལྷུ་ལག་མངོན་པ

en: Save block
bo: ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས

en: The block configuration has been saved.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྔར་ཡོད་ཁ་བྱང་བརྗེ་བ། <em>!placeholder</em>་སྤྱད་ནས་ཁ་བྱང་མི་སྟོན་པ་དང་ཡང་ན་ཁ་བྱང་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ལྷུ་ལག་གི་སྔར་ཡོད་ཁ་བྱང་སྤྱོད་ཆོག

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
bo: བརྗོད་གཞི་དང་གནས་ཁུལ་གང་གི་ནང་དུ་ལྷུ་ལག་འདི་མངོན་དགོས་པར་གཏན་འབེབས་བྱེད་པ།

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།

en: Customizable per user
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་བཟོ་བྱེད་ནུས་པ

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Customizable, visible by default
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་སུ་རང་གིས་བཟོ་རུང་བ་དང་མཐོང་རུང་བ

en: Customizable, hidden by default
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་སུ་རང་གིས་བཟོ་རུང་བ་དང་སྦས་ནས་ཡོད

en: Ensure that each block description is unique.
bo: ལྷུ་ལག་་རེ་རེའི་གསལ་བཤད་ནི་ཁྱད་པར་ཅན་ཡིན་པར་ངེས་གཏན་བྱོས།

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད་མདོར་བསྡུས་ཞིག་སྟེ། <a href="@overview">ལྷུ་ལག་གི་དོ་དམ་དྲ་ངོས་</a>་སུ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: !theme (default theme)
bo: !theme༼སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི༽

en: !theme (administration theme)
bo: !theme ༼དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི༽
